سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

اجرای طرحهای عمرانی و ساماندهی گمرکات کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای طرحهای عمرانی و ساماندهی گمرکات کشور

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

 اسعدی مدیر کل نوسازی و تحول اداری گمرک ایران گفت: امسال در ادامه اجرای طرحهای عمرانی و ساماندهی گمرکات بیش از شش طرح بزرگ عمرانی در گمرکات زمینی کشور اجرا می شود او گفت :طرحهای اصلی که در گمرکات کشور اجرا می شود ساماندهی محوطه گمرک آستارا، طرح جامع گمرک پرویز خان، احداث منازل سازمانی 65 واحدی هرمزگان، مجتمع 17 هکتاری خراسان جنوبی، محوطه سازی گمرکات پیشین است که اجرا می شود . اسعدی گفت : با توجه به اهمیت مرز بازرگان هم مرز با ترکیه ، به عنوان بزرگترین مرز زمینی و ترانزیتی کشور از ابتدای سال گذشته ساماندهی کامل این گمرک در دستور کار مدیران گمرک ایران قرار گرفت و مسیرهای مسافری ، زیرسازی مسیر ترانزیتی و ساماندهی محوطه اجرا و به اتمام رسید ؛ او گفت: در ادامه طرح ساماندهی اجرای فاز دوم گمرک بازرگان هم در دستور کار بوده است. اسعدی گفت: برای اجرا و اتمام فاز دوم ، طرح جامع گمرک بازرگان به بیش از 400 میلیارد ریال اعتبار هزینه نیاز بوده و با اتمام طرح جامع گمرک بازرگان این گمرک به عنوان بزرگترین مرز زمینی کشور به یکی از مرزهای زمینی فعال در همجواری با کشورهای آسیایی و اروپایی و شاهراه ارتباطی بسیار فعال در شمالغرب غرب کشور برای ترانزیت ، واردات و صادرات تبدیل خواهد شد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.