جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

اجرایی شدن طرح ملی آبرسانی به خوی - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرایی شدن طرح ملی آبرسانی به خوی

ارومیه / خبرگزاری صدا و سیما / اجتماعی

اجرایی شدن طرح ملی آبرسانی به خوی

طرح ملی آبرسانی به شهرستان خوی از سد آغچای امسال اجرایی می شو د .

فرماندار خوی در نشست با خبرنگاران گفت : با توجه به تصویب اجرای این طرح در ردیف طرحهای ملی و تعیین ردیف اعتباری مشخص، اجرای این طرح با هدف جبران کمبود آب آشامیدنی شهرستان خوی امسال اجرایی میشود .

آقای سیوانی افزود : مطالعات اجرایی این طرح پایان یافته و برای اجرای آن بیش از 320 میلیارد ریال اعتبار اولیه پیش بینی شده است .

وی همچنین از تکمیل 7 طرح عمرنی زیر بنایی تا پایان امسال در این شهرستان هم خبر داد و افزود : جاده خوی به سلماس -خوی به ایواوغلی و جاده خوی به رازی و تکمیل بیمارستان های 217 تختخوابی و تامین اجتماعی از جمله این طرحها ست که امسال تکمیل و به بهره برداری میرسند .

آقای سیوانی فرماندار خوی همچنین از آغاز عملیات اجرای پایانه رازی کاپی کوی نیز خبر داد و گفت : هفته آینده زمین مورد نیاز برای احداث این پایانه در اختیار پیمانکار مربوطه قرار میگیرد .

وی همچنین با تقدیر از استاندار آذربایجان غربی گفت : با حمایت استاندار آذربایجان غربی بزودی طرح اولیه ساخت بارگاه شمس تبریزی عارف ایران زمین در خوی با تملک واحدهای مسکونی باقیمانده اجرایی میشود .

فرماندار خوی توسعه سازمانهای مردم نهاد را یکی از برنامه های اولویت دار برای مشارکت مردم در رشد و توسعه شهرستان دانست و افزود : در یکسال گذشته برای 35 سازمان مردم نهاد در زمینه های مختلف فرهنگی و اجتماعی و علمی در شهرستان خوی مجوز صادر شده است .


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.