جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

اتکا بر توان داخلی کلید حل مشکلات - نمایش محتوای خبر

 

 

اتکا بر توان داخلی کلید حل مشکلات

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

 حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی که برای شرکت در تجمع بسیجیان میاندوآب به این شهرستان سفر کرده بود، عصر امروز باحضور در جلسه شورای اداری این شهرستان، بااشاره به بروز برخی مسائل اقتصادی در کشور گفت:

هر چند که دشمنان برای ضربه زدن به نظام، تمام توان خود را به کار گرفته اند، اما عمده این مشکلات به تحریمها مرتبط نیست و ما باید برای حل مشکلات، بر توان داخلی اتکا کنیم. وی با اشاره به جمله مشهور امام راحل(ره) درخصوص این که "آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند"، افزود: علت تمامی موفقیتها و ناکامی ها به تلاش خودمان بستگی دارد. حجت الاسلام و المسلمین قریشی در ادامه با تاکید بر این که مسئولان صمیمیت را جایگزین کشمکش کنند، اظهار داشت: امروز زمان همدلی و وحدت است و باید با هم متحد باشیم و این اتحاد در امت اسلام یک ضرورت است. حجت الاسلام حسن زاده امام جمعه میاندوآب نیز در این جلسه باتاکید براین که مردم شهرستان همواره در دفاع از انقلاب و ولایت حاضر بوده اند، گفت: دغدغه مسئولان شهرستان، جلب رضایت مردم است و در این راستا تلاش می کنند و با یکدیگر همراه اند. فرماندار میاندوآب نیز در این جلسه بااشاره به برنامه های کاهش آسیبهای اجتماعی گفت: امسال 25 کارگروه در زمینه های فرهنگی و اجتماعی برای کاهش آسیبهای اجتماعی در شهرستان تشکیل شده است. امیری خاطر نشان کرد: شهرستان میاندوآب بیش از ۸۵۰ شهید و یک هزار و۵۳۰ جانباز و ۱۸۱ آزاده تقدیم انقلاب کرده است و ما این امنیت و آسایش را مدیون این عزیزان هستیم.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.