حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۴ خرداد ۱۳۹۷

نمایش محتوای صدا

 

 

محتوا با برچسب رادیو چی چست.

نشست مدیرکل صدای استانها با مدیرکل وهمکاران صدای مرکز آذربایجان غربی

 

کمالی مدیرکل صدای استانهای سازمان با حضور درصداو سیمای مرکز آذربایجان غربی و بازدید از معاونت صدا در نشستی با مهندس مجرد مدیرکل مرکز ،معاون و مدیران و همکاران حوزه صدا با اشاره به مزیت های نسبتی رادیو چی چست برحفظ و ارتقاء آن تاکید نمود.

 

مدیرکل صدای استانها در این نشست با گرامیداشت 9دی آن را روز بصیرت افزایی برشمرد و خاطر نشان کرد: 9 دی به لحاظ تجدید میثاق امت با ولایت و خنثی شدن  توطئه دشمنان از سوی مردم ، در تاریخ انقلاب روز ماندگاری است.

 

کمالی در بخشی سخنان خود با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب گفت: بازگویی هنرمندانه کارهای انجام شده در طول انقلاب اسلامی با پرهیز از حجیم سازی یکی از اصلی ترین وظایف رادیو در بیان موفقیت ها وپیشرفت های کشور است.وی برضرورت توسعه محور بودن شبکه های استانی هم تاکید کرد و افزود : شما برنامه سازان باید شاخص های توسعه استان  را احصاء کرده و با مطالبه گری از مسئولان ، درخدمت توسعه و پیشرفت استان باشید. مدیرکل صدای استانهای سازمان میزان مخاطب و رضایتمندی از رادیو چی چست را از میانگین کشوری بالا دانست و گفت  : این مزیت نسبی صدای مرکز آذربایجان غربی است که ضمن حفظ این مزیت ها باید آن را ارتقاء بخشید . کمالی حضور درفضاهای جدید رسانه ای و افزایش جذابیت رادیونما را یکی از اولویت ها خواند و گفت :استراتژی اصلی رادیو ، استودیوگریزی و حضور دربین مخاطبان است و با توجه به اینکه رادیو درسخت ترین شرایط بویژه بحرانها و زلزله همراه مخاطب است، می توان از این فرصت به نحو احسن استفاده نمود. مهندس مجرد مدیرکل مرکز آذربایجان غربی هم در این نشست ضمن خیر مقدم به مدیرکل صدای استانها و هیات همراه گفت : استان آذربایجان غربی به لحاظ جغرافیایی ، تاریخی و فرهنگی دارای موقعیت منحصر بفردی است و این ویژگی کار رسانه ای و تولید برنامه به چهار زبان را با سختی ها ومشکلاتی همراه ساخته است .وی اهمیت کار رسانه ای با وجود قومیت ها ،مذاهب و ادیان مختلف را بسیار مهم و حساس برشمرد و خاطرنشان کرد : با وجود تنوع قومیتی همه ادیان ومذاهب باصلح و دوستی و اتحاد در این استان زندگی می کنند و در دوران دفاع مقدس همچون دژی مستحکم درمقابل بدخواهان نظام ایستادند. مدیرکل مرکز آذربایجان غربی به اولویت های برنامه سازی رادیو درحوزه توسعه ، گردشگری ،محیط زیست ،کشاورزی و ترانزیت کالا اشاره کرد و گفت: پیگیری مطالبات مردمی ،پرداخت به فولکلور ، تقویت مبانی دینی و مذهبی ،ایجاد نشاط و امید دردستور کار برنامه سازی رادیو می باشد.

 

دراین نشست برنامه سازان رادیو نظرات و دیدگاههای خود را درخصوص برنامه سازی بیان نمودند.در پایان این نشست از سوی مدیرکل صدای استانها به دو نفر از همکاران  ایثارگر (فرزند شهید ) و مدیر رادیو آشوری لوح تقدیر اهداء گردید.

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شانلی بایرام در رادیو چی چست

روابط عمومی / رویدادهای مرکز

شانلی بایرام در رادیو چی چست

 

 

صدای مرکز آذربایجان غربی در سالروز میلاد خجسته علی بن موسی الرضا (ع) از شخصیت و برکات محبت آن امام همام بمدت 120 دقیقه بصورت زنده برنامه (شانلی بایرام) عید باشکوه برای مخاطبان خود به تهیه کنندگی عزیزه بهمنی برنامه پخش می کند.

مناقب حضرت امام رضا عليه السلام ، آثار محبت امام رضا (ع) در سبك زندگي و نقش و تاثير محبت آن امام همام در اعمال و رفتار محبان آن حضرت ، از جمله موضوعاتي است  كه در اين برنامه به آن پرداخت مي شود.  اين برنامه روز جمعه از ساعت 17 الي 19 با حضور كارشناسان به بررسي و تبيين ابعاد شخصيتي امام هشتم شيعيان بعنوان الگو و اسوه جوامع بشري و فلسفه وجودي آن حضرت بعنوان امام مي پردازد. انعكاس جشن هاي ميلاد ، گزارش مردمي ، حضور خادمین حرم رضوی و شاعران جشنواره رضوی در استودیو، پخش سرودهاي مرتبط با ميلاد ، مسابقه تلفني و مباحث كارشناسي و ارتباط با ساير مراكز از بخش هاي مختلف اين برنامه مي باشد.

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه برنامه های مرکز آذربایجان غربی در عید سعید فطر

روابط عمومی / رویدادهای مرکز

ویژه برنامه های مرکز آذربایجان غربی در عید سعید فطر

 

بمناسبت فرارسیدن عید سعید فطر صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی با ویژه برنامه (نور بایرامی) در صدا و (عید ضیافت) و (اولدوز) در سیما به استقبال این عید بزرگ می رود.

برنامه (نور بایرامی) در روزهای 5 و 6 تیرماه از رادیو چی چست به تهیه کنندگی رضا خاکمردانی بصورت زنده پخش می شود . این برنامه در تعطیلات عید فطر از ساعت 10 صبح بمدت 120 دقیقه با هدف ایجاد لحظات شاد و معنوی از صدای آذربایجان غربی با پرداخت به آداب و رسوم عید فطر ، مباحث کارشناسی ، گزارش ، پخش قطعات طنز ، نمایش کوتاه شاد ، بهره مندی از ظرفیت هنرمندان استان ، ارتباط با مشهد مقدس ، موسیقی و پیامک های مخاطبان با موضوعات آداب و مناسک دینی مربوط به عید فطر ، اکرام مستمندان ، صله رحم ، عفو و گذشت پخش خواهد شد.

سیمای مرکز آذربایجان غربی نیز با دو ویژه برنامه (اولدوز) و (عید ضیافت) به تهیه کنندگی فرزین صالحی و عوض افهم بصورت زنده در تعطیلات عید فطر از ساعت 21 با بخش های شاد و متنوع به موضوع جشن و آئین های عید فطر می پردازد . برنامه های ضیافت در شب عید فطر و خانواده در روز عید فطر به تهیه کندگی داود غفاری آذر بصورت ویژه به موضوع عید سعید فطر پرداخت خواهند نمود.

همچنین سیمای مرکز در روز عید فط بصورت زنده نماز و خطبه های عید فطر را از محل مصلای امام خمینی (ره) ارومیه به تهیه کنندگی حسن فرخی پخش خواهد کرد.

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گرامیداشت روز رادیو در رادیو چی چست

روابط عمومی مرکز / رادیو

گرامیداشت روز رادیو در رادیو چی چست

 

همزمان با 4 اردیبهشت سالروز تاسیس رادیو در ایران ، برنامه های صبحگاهی و عصرگاهی صدای مرکز آذربایجان غربی با حضور پیشکسوتان عرصه صدا و هنرمندان موفق این مناسبت را گرامی می دارد.

شبکه استانی صدای مرکز آذربایجان غربی بمنظور گرامیداشت هفتاد و هفتمین سالگرد راه اندازی رادیو ، برنامه های صبحگاهی سلام یاشایش و عصرگاهی بیرآخشام بیرسلام را با حضور چند تن از پیشکسوتان رادیو و اهالی این رسانه پرمخاطب از ساعت 07:10 و 17:30  بصورت زنده به روی آنتن می برد . این برنامه ها با هدف معرفی رادیو بعنوان رسانه همراه مردم ، شناساندن جایگاه رادیو در میان مخاطبان و معرفی پیشینه رادیو چی چست پخش می شود . تاریخچه رادیو در ارومیه به سال 1326 برمی گردد و  صدای مرکز آذربایجان غربی یکی از قدیمی ترین رادیوهای کشور محسوب می شود .

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


بیرآخشام بیرسلام

برنامه عصرگاهی بیرآخشام بیر سلام برنامه ای شاد و مفرح است که همه روزه در ایّام نوروز با هدف معرفی جاذبه های گردشگری و پتانسیل استان از ساعت 18 الی 20 از شبکه استانی صدای مرکز آذربایجان غربی تهیه و پخش می شود .

این برنامه در نوروز میهمان شهرستان های استان ماکو ، خوی ، سلماس ، نقده ، سردشت ، میاندوآب ، شاهین دژ و تکاب خواهد بود .

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده : اسکندر رحیمی

گوینده : بهاره غنی زاده

گزارشگر : قاسم محمدزاده

بازیگران : رضا فلاحتی ، سجاد غنی زاده ، خانم اسماعیل پور

تاریخ تولید: 1395
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (24 آرا)
The average rating is 3.9583333333333335 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
برنامه ی "بیر آخشام بیر سلام " یکی از موفق ترین... مختاز ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ ۱۲:۵۳
نظر منم همین است. رضا ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ ۱۳:۳۱
سلام، چرا هیچی از خاله قنداب در نت نیس، ایشون رو... ایلار ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ ۲۱:۵۳
سلام به همه عوامل تهیه برنامه و مسابقه خوب... منوچهر ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ ۱۹:۴۷

منوچهر
سلام به همه عوامل تهیه برنامه و مسابقه خوب یاریشما
بخصوص قنداب حالا لطفا عوامل این برنامه را به شبکه سیمای پخش ارومیه دعوت فرموده و پخش فرمایید.ممنون
خلف خانی از سلماس
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ ۱۹:۴۷
ایلار
سلام، چرا هیچی از خاله قنداب در نت نیس، ایشون رو معرفی کنین بشناسیم.
0 (2 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ ۲۱:۵۳
مختاز
برنامه ی "بیر آخشام بیر سلام " یکی از موفق ترین برنامه های رادیویی است که تا به حال از رادیو پخش شده و روز به روز هم به علاقه مندان آن افزوده می شود و این امر از پیامک های ارسالی معلوم است که فراتز از استان بوده و می رود که انشاءالله کشوری شود . و به تازه گی از شبکه ی تلویزیونی هم با دستگاه های مبدل قابل دریافت است . پیشنهادی که داشتم این است که به جای اسلایدهای طبیعت ، گل و بلبل و سایر اسلایدها از تصاویر عوامل این برنامه با زندگی نامه و دوره ی فعالیت و ایفای نقش ایشان در نمایش نامه ها بارگذاری شود . در نهایت از زحمات مجری بسیار توانای این برنامه ، تهیه کننده ، آقایان : بیوک آقا ، مش قربان ، آقا رحمت ، عمو محمود ، ماتاه خان ، آقا خسرو ، خاله قنداب و خوخان نهایت تشکر را دارم . سلامتی شما آرزوی قلبی تمامی شنوندگان . موفق باشید .
با تقدیم احترام : مختار کبوتری از مراغه - روستای علویان . تلفن 09144210292
+2 (2 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ ۱۲:۵۳

برنامه های انتخاباتی مركز آذربايجان غربي

روابط عمومی/ رویدادهای مرکز/ انتخابات

برنامه های انتخاباتی مركز آذربايجان غربي

تجلي حضور و فصل انتخاب عنوان برنامه هايي است كه با موضوع انتخابات رياست جمهوري ، شوراها در مركز آذربايجان غربي توليد و پخش مي شود .

برنامه ( تجلي حضور ) به تعداد 20 برنامه  30 دقيقه اي با موضوع دوازدهمین دوره انتخابات رياست جمهوري از سيماي آذربايجان غربي روزهاي سه شنبه ساعت 15/20 به تهيه كنندگي داود غفاری آذر پخش مي شود . اين برنامه به ملاكها و معيارهاي انتخاب اصلح و نقش مردم در عرصه انتخابات و اقتدار ملي در دوره تبیینی مي پردازد. گزيده سخنان امام (ره) و رهبر معظم انقلاب ، صحبت هاي كارشناس ، گزارش هاي مردمي ، انتخابات در سایر کشورها ، وله هاي تصويري و پلاتو از بخش هاي مختلف اين برنامه مي باشد .  

برنامه (فصل انتخاب) نيز با هدف اطلاع رساني با موضوع انتخابات رياست جمهوري ، شوراهای اسلامی شهر و روستا  در سه  دوره تبييني ، تبليغي و تهيجي روزهاي یکشنبه هر هفته از ساعت 20/15 بمدت 30 دقيقه به تهيه كنندگي هادی قدرپوران بر روي آنتن راديو چي چست مي رود. این برنامه سعی دارد تا با دعوت از مسئولان ، کارشناسان و صاحب نظران حوزه و دانشگاه مباحث پیرامون انتخابات ،  رقابت های انتخاباتی و نقش مردم در انتخابات را مورد بررسی قرار دهد .
از اهداف این برنامه دراین مرحله تبیین حضور گسترده مردم در صحنه انتخابات ، تبیین اندیشه امام و مقام معظم رهبری در زمینه نقش و جایگاه ویژه مردم در عرصه های انتخاباتی است .

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


طنین رادیو انقلاب در چی چست

روابط عمومی/ رویدادهای مرکز

طنین رادیو انقلاب در چی چست

 

راديو انقلاب عنوان ويژه برنامه صدای مرکز آذربایجان غربی است كه با ساختار تركيبي نمايشي ودر ده قسمت 105 دقيقه اي که بصورت زنده توسط اسکندر رحیمی تهيه و پخش می شود .

اين برنامه با رويكرد ايجاد فضاي شاد وسرگرم كننده در دهه فجر همراه با دادن اطلاعات به شنوندگان درزمينه انقلاب تدارك ديده شده است. گفتارروز، روزشمارانقلاب، سخن بزرگان درخصوص انقلاب، مسابقه پيامكي، موسيقي با كلام وبي كلام، ترانه ها وسرودهاي انقلابي، قطعه هاي نمايشي، گزارش، معرفي كتاب ومباحث كارشناسي ازجمله بخش هاي متنوع اين ويژه برنامه راديويي است.

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ

تدارک مركز آذربايجان غربي در استقبال از فجر 38

روابط عمومی مرکز / رویدادهای مرکز

تدارک مركز آذربايجان غربي در استقبال از فجر 38

صداوسيماي مركز آذربايجان غربي بمناسبت گرامیداشت سي و هشتمين فجر انقلاب شكوهمند اسلامي ، توليد و پخش برنامه هاي متنوعی را براي اين ايام تدارک دیده است .

رادیو چی چست برنامه های فجر گونلری ، باعارا سلام  و رادیو انقلاب را از آغاز دهه فجر بصورت زنده پخش می کند .

رادیو انقلاب ؛ اين برنامه ي زنده عصر گاهي به تهيه كنندگي اسكندر رحيمي  در ايام ا... دهه فجر هر روز از ساعت 17 بمدت 90 دقيقه با موضوع انقلاب ، جشن ها و خدمات نظام مقدس جمهوري اسلامي را در اقصي نقاط استان منعكس خواهد كرد . اين برنامه شامل آيتم هايي همچون : نمايش هاي مربوط به دوران انقلاب ، قطعات طنز ، معرفي عملكرد نظام در شهرها ، روستاها و بخش هاي مختلف ، مسابقه زنده تلفني ، معرفي نخبگان و نوآوران انقلاب ، گفتگو با مسئولان اجرايي استان ، معرفي شهدا و مبارزان انقلاب مي باشد .

فجر گونلري ؛  اين برنامه در ايام ا... دهه فجر با هدف تبيين دستاوردهاي انقلاب در مناطق مختلف استان بويژه مناطق محروم و نقش امام راحل (ره) در پيروزي انقلاب و دستاوردهاي آن به تعداد 10  برنامه 30 دقيقه اي از ساعت 11 بصورت زنده به تهيه كنندگي محمدعلي عبدالي پخش مي شود و شامل بخش هاي : مسابقه ، گفتگو با مسئولان ، گزارش از دستاوردهاي انقلاب  در زمينه هاي علمي ، اجتماعي مي باشد .

باهارا سلام ؛ در ایام باشکوه دهه فجر بمدت 60 دقیقه از ساعت 10 صبح  با رویکرد انعکاس جشن های این ایام در استان و شهرستانها پخش می شود و شامل بخش های مختلف همچون : نمایش طنز ، ارتباط با سایر مراکز صداوسیما ، معرفی کتب انقلاب ، دعوت از خوانندگان وعاشیق های محلی ، دعوت از فعالان سیاسی ، عکاسان و هنرمندان عرصه انقلاب و غیره می باشد .
همچنين در روز 22 بهمن شبكه چي چست با استقرار واحد سيار در مسير راهپيمايي در نظردارد گردهمايي بزرگ فجر آفرينان را به طور زنده پخش نمايد .

سيماي مركز نيز با سه ویژه برنامه گون آیدین ، ائویمیز و اولدوز به استقبال دهه فجر می رود .  برنامه شبانگاهي ( اولدوز ) به منظور زنده نگه داشتن ياد شهدا و ارزش هاي انقلاب و آشنايي با دستاوردهاي نظام جمهوري اسلامي درايام دهه فجر هر شب بمدت 60 دقيقه بصورت ويژه از ساعت 21 با بخش هاي جذاب و متنوع به تهيه كنندگي جليل سبزي بر روي آنتن مي رود . برنامه صبحگاهی گون آیدین هر روز از ساعت 30/8 بمدت 60 دقیقه به تهیه کنندگی محمدرضا همتی و مرتضی سخی نیا و برنامه ائویمیز از ساعت 30/  12به تهیه کنندگی فرزین صالحی و گیتا حری رضایی  به تبیین این حماسه تاریخی و  انعكاس دستاوردهاي انقلاب اسلامي در زمينه هاي مختلف می پردازد

شايان ذكر است برنامه حضور حماسه سي ويژه راهپيمايي 22 بهمن  و سایر برنامه ها سیما به فراخور برنامه به جشن های دهه فجر پرداخت خواهند نمود . گزيده راهپيمايي 22 بهمن، بيانات حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبري، پخش تصاوير مستند اوايل انقلاب  و... از ديگر برنامه هاي سيماي مركز براي اين ايام است.

واحد اطلاعات و اخبار مركز نيز در ايام دهه فجر  اخبار و رويدادها ، افتتاح ها و دستاوردهاي جديد را در بخش هاي مختلف خبري اعم از گزارشهاي توليدي خبري ، گفتگوي ويژه خبري ، تحليل و تفسيرخبر به اطلاع مردم مي رساند .گفتني است توليد وپخش گزارشهاي موضوعي ، گزارشهايي با موضوع خدمات و دستاوردهاي نظام  وهمچنين پوشش راهپيمايي روز 22 بهمن و پوشش اخبار رويدادها و آيتم حماسه حضور از جمله برنامه هاي اين واحد در ايام مبارك فجر است.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


رادیو نما در مرکز آذربایجان غربی راه اندازی شد

روابط عمومی/ رویدادهای مرکز

رادیو نما در مرکز آذربایجان غربی راه اندازی شد

 

رادیو نمای مرکز آذربایجان غربی با حضور شهردار ارومیه ، مدیرکل مرکز و قائم مقام ، پخش خود را از 25 دی آغاز کرد .

مخاطبان شبکه رادیویی چی چست می توانند از این طریق از جلوه های تصویری مرتبط با برنامه های شبکه نیز بهره مند  شوند . پخش تصاویر و عکس های متناسب با برنامه های در حال پخش رادیو از قابلیت های رادیو نماست که بر روی گیرنده های دیجیتال قابل دریافت است . رادیو نما با هدف توجه به فرهنگ و سنت های بومی هر منطقه و استقبال مخاطبان از برنامه های جذاب رادیویی ، موسیقایی و تمایل آنان برای دیدن و شنیدن برنامه با زبان بومی راه اندازی شده است .

 

 

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ساغلیق سسی

برنامه ساغلیق سسی با مشارکت علوم پزشکی استان هر هفته روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت 9:30 الی 10 صبح ، به صورت زنده تهیه و پخش می شود . در این برنامه بحث های پزشکی با حضور کارشناسان در جهت َنایی بیشتر شوندگان با بخشهای به روز بهداشتی پزشکی تهیه می شود .

آیتم های اصلی برنامه عبارت است از: آخرین اخبار در مورد بحث های پزشکی و بهداشتی ، تغذیه و سلامتی ، دانستنیهای پزشکی و ... می باشد .

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده : عزیزه بهمنی

گوینده و نویسنده : سیما بانی

صدابردار : امید پریزاد

تاریخ تولید: 1395
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


ایستکلر

برنامه ایستکلر با انعکاس نظرات و مسائل و مشکلات مخاطبان و مطالبات مردمی از مسئولین در قالب برنامه ترکیبی به زبان آذری و به تعداد 6 برنامه در هفته به صورت زنده تهیه و پخش می شود .

این برنامه به حل مشکلات اقتصادی و فرهنگی و تولیدی استان و تبیین شیوه ها و معرفی فعالیت های اقتصادی موفق مسئولین و مردم و ... می پردازد .

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده : محمدعلی عبدالی

گزارشگر : مجتبی سعیدی

گوینده : مریم آفریده

صدابردار : فرزاد خشمان

تاریخ تولید: 1395
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


قاصدک

برنامه قاصدک به مدت 20 دقیقه به صورت روتین برای رده سنی کودکان تهیه و پخش می شود این برنامه شامل بخشهای مختلفی است از جمله داستان ،تلفن، و صدای کودکان ،گزارش ،طرح موضوعات مختلف تربیتی ،زنگ انشاء ارتباط با کودکان قرآن آموزی مطالب علمی و شنیدنی ،سرودهای کودکانه و... که به فراخور موضوع در هربرنامه لحاظ خواهد شد.

 

برنامه قاصدک ویژه کودکان بین سالهای 6 الی 12 سال می باشد و به تمام مسائل مربوط به روح و روان و خواسته های کودکان توجه کرده و مسائل را با داستانهای شیرین کودکانه با شخصیت های کودک خانم مجریان بیان می کنند در این برنامه کودک و داستان های مجزا و موسیقی های کودک خصوصاً با حال و هوای استان و مناستهای اسلامی تهیه می شود .

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده : خانم جوادی

گوینده : خانم رهبین

بازیگران : خانمها ذوالفقاری و غنی زاده

گزارشگر: خانم بهزادفر

نویسندگان : خانم ها رهبین و صفرزاده

تاریخ تولید: 1395
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


اجابت چاغلاری

برنامه اجابت چاغلاری به صورت مجله ای هر روز قبل از اذان ظهر به افق ارومیه جهت تبیین مسائل معارفی و ایجاد فضای معنوی برای شنوندگان تهیه و پخش می شود . در این برنامه تلاش می شود مسائل مذهبی ، قرآنی و شیوه صحیح زندگی دینی آموزش داده شود ، برنامه لحظات معنوی قبل از اذان ظهر و به منظور ترویج فرهنگ صحیح اقامه نماز و آموزش احکام شرعی و ... تهیه و تولید می شود .

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده : هادی قدرپوران

مجری : آقای میرزاجانی

تاریخ تولید: 1395
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


مردم و مالیات

مردم و مالیات برنامه ای است با مشارکت اداره کل اقتصاد ودارایی استان که روزهای دوشنبه و چهارشنبه ساعت 9:30 صبح بصورت زنده تهیه و پخش می شود . در این برنامه مخاطبان با مالیات و واژه های مالیاتی با حضور کارشناسان بیشتر آشنا می شوند .

مسابقه ، تماس تلفنی ، گزارش وشنیدی های مالیاتی از بخشهای مختلف این برنامه می باشد .

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده : عزیزه بهمنی

گوینده : بیتا علیپور

گزارشگر : محسن صادقیان

صدابردار : علی رحیمی

تاریخ تولید: 1395
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


مردم و مسئولار

برنامه مردم و مسئولار بمدت 45 دقیقه پلی است برای ارتباط بیشتر مردم و مسئولان که  با دعوت از مسئولان و دست اندرکاران اجرایی استان و طرح مشکلات مردمی و معضلات شهری و استانی و با ارائه پاسخ از سوی مسئولان و تشریح فعالیت ها سعی در ایجاد تعامل دوسویه میان مردم و مسئولان دارد .

این برنامه عنوان برنامه ای است که هر هفته روزهای پنجشنبه از صدای مرکز آذربایجان غربی به تهیه کنندگی مرجان جوادی بصورت زنده پخش می شود .

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده : خانم جوادی

گوینده : آزادی

گزارشگر : محمدی

صدابردار : فرزاد خشمان

تاریخ تولید: 1395
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 3.5 stars out of 5.


کندیمیز

 

این برنامه به تهیه کنندگی سیروس شیری با قالب ترکیبی وزبان آذری به مدت 60دقیقه تهیه شده است و روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 20الی 21   به صورت زنده پخش می شود .

برنامه‌کندیمیز با ساختاری ترکیبی نمایشی است که به صورت مشارکتی با سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی تهیه و پخش می‌گردد.هدف از ارائه این برنامه ترویج شیوه های اصولی داشت، کاشت،برداشت محصولات کشاورزی  و همچنین در این برنامه از آخرین دستاوردهای فن‌آوری در زمینه کشاورزی برای مخاطبان هدف اطلاع رسانی می‌شود. در این برنامه آموزش‌های مربوط به دامپروری، مرغداری،پرورش ماهی و فرآورده‌های گیاهی در اولویت های پرداخت می باشد.

 

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده : سیروس شیری

گوینده و نویسنده : کاظم معلم

گزارشگر : عسگر حسین زاده

 

تاریخ تولید: 1395
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (4 آرا)
The average rating is 4.75 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
لطفا فایل صوتی برنامه کنیدیمیز را در کانال تلگرام... مبین ۱۳۹۵/۰۷/۶ ۰۶:۳۴

مبین
لطفا فایل صوتی برنامه کنیدیمیز را در کانال تلگرام بگذارید
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۷/۶ ۰۶:۳۴